Friday, November 24, 2006

Ogretmenler Gununuz Kutlu Olsun
"Öğretmen bir kandile benzer,kendini tüketerek başkalarına ışık verir."

RUFFINI

5 Yorum:

husna said...

canım nesten ıyı dılegını aldım tesekkur ederım hatırlayıp kutladıgın ıcın...evet sayfamı kapattım eşim pek istemedi görüntülerde kullandık beyımızı e tabı ünlü olak ıstemıyor herhalde:) işin şakası ama istemediği doğru yeni bir sayfa oluşturacagım yakında bebişten uzun bir vakit bulursam ama orda adımı kullanmıyacagım haber verırım sana..buarada bebişinizi Allah analı babalı buyutsun okuyunca bebişinizin geldiğini içimi bir mutluluk kapladı valla sağlıklı sıhatlı olur inşallah.e bizimki 4.ayına girdi ama ilk günlerim aklıma geldi hemen..kendi kardeşlerimden biliyorum teyze oldukları ıcın cok mutlular.umarım sende en yakın zamanda alırsın fırlamanızı kucagına ve seversın:)

zeyno said...

Teyze olmak çok süper bir duygu:) Tebrik ediyorum seni, allah analı babalı büyütsün, uzun ve mutlu bir ömrü olsun bebişin...

cadı said...

Aaaaa! Doğdumu minik pisi pisi:)))) Allah hayırlı, sağlıklı, sevgi dolu, huzurlu, harika bir hayat versin inşallah!! AMİN!! Bu duyguyu iyi bilirim, ağladın mı sevinçten onu söyle:) Demek yay burçları gerçekten bağımsız oluyor, baksana şimdiden bağımsız kerata, kafasına göre doğdu:))

yalnızlar kraliçesi said...

seni tebrik ederim teyze olduğun için. ne güzel birşeydir teyze olmak. ana yarısı derler.

yazılarını çok beğeniyorum, çok içten ve samimi...

nilly said...

Tesekkur ederim herkese. Ilk torun, il yegen olunca herkes pek heycanlandik. Simarik birsey olmaz insallah :) Burcuna gore davranmis ve bagimsizligini erkenden ilan etmis bizim yegen :)

Uzatktan ne kadar anne yarisi olucaz bilmiyorum ama umarim kavusuruz uygun bir zamanda.